Tel: +48 602 465 265

Email:info@whitestudio.info.pl

We turn your dream into a reality

Poszukajcie w sobie

Ślub to Wasze święto, Wasz dzień w którym podejmujecie najpiękniejsze ale też najważniejsze zobowiązanie swojego życia. Warto by miało ono nie tylko uroczystą ale też unikatową oprawę związaną z tym co lubicie, z Waszymi pasjami i marzeniami. Jeśli podróże są Waszą pasją motywem przewodnim może być Wasza droga przez świat – dla Was od tego momentu też wspólna droga przez życie. Jeśli to żeglarstwo wybierzcie się we wspólny rejs. A jeśli kochacie fotografię lub malarstwo zaproście bliskich do artystycznego atelier. Na Waszych pasjach możemy oprzeć koncept tego najważniejszego dla Was wydarzenia.

 

1/3
1/3

Motyw przewodni

Nawet jeśli ślub dotyka kilku sfer Waszego życia – jest zarazem otwarciem i podsumowaniem jakiegoś rozdziału to warto wybrać jeden motyw przewodni, który z wielu historii stworzy jedną opowieść. Wykreujcie swoje logo, które może zostać z Wami na całe życie. Z sentymentem będziecie je wykorzystywać podczas kolejnych rocznic ślubu czy znakując ex-librisem swoje książki. To logo będzie Waszym bliskim nieodłącznie kojarzyć się z Wami.

 

Zabawa kolorem

Na kolory są oczywiście mody. Ale ważniejsze by ten kolor był dopasowany do Was, Waszych temperamentów i upodobań. Kraina łagodności czy rockowe zacięcie? Za tymi wyborami idzie kolorystyka. Ważne by kolory się uzupełniały. Najlepiej wybrać 3-4 główne barwy i na nich bazować. Będą miały wpływ na zaproszenia, kolor kwitów, dekoracje i każdy tworzony detal. Ważne by podczas przygotowań każdą decyzję podejmować z wzornikiem w ręku.

 

1/3

Zakochani  w  filmie

Jeśli kochacie filmy lub jakiś konkretny tytuł, to możecie to wykorzystać w tym ważnym dla Was dniu. To świetny motyw przewodni do dekoracji, opowiedzenia Waszej historii, przybliżenia Was gościom, którzy nie zawsze dobrze znają Was oboje. Jeśli np. kochacie filmy Luhrmanna czyli twórcy takich produkcji jak Moulin Rouge czy Romeo+Julia aż się prosi by wykorzystać krzykliwe barwy a nastrój wytworzyć przy użyciu muzyki filmowej. To inspiracja dla scenografii ale też do opowieści o Was samych. Też do pierwszego tańca.  Wówczas dobrze zrobić jest klimatyczne miejsce do zdjęć dla gości czy popcorn bar z zaprojektowanymi na to wydarzenie pudełkami. 

 

Dzieci na weselu

Każdy kto choć raz musiał iść ze swoją małą pociechą na wesele wie, że równie ważny jak pierwszy taniec z własną córką jest…chwila spokoju dla rodziców. Dlatego też warto zapewnić rodzicom miejsce w którym pod opieką będą mogli zostawić swoje pociechy. To miejsce też powinno być unikatowe i gwarantować dzieciom niezapomniane wrażenia. I wcale nie wymaga to popularnej zjeżdżalni czy morza piłeczek. Wręcz przeciwnie. Warto maluchy zaskoczyć! Niezapomniane wrażenia da kącik do zabaw dla dzieci z osobą pełną pasji do opieki, która ma doświadczenie w organizacji dziecięcych zabaw. A być może koncept zabawy uda się dopasować do motywu przewodniego Waszego ślubu.

 

1/3
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now